Ubytovanie
LIEČEBNÉ DOMY
THERMIA PALACE
- všetky izby majú kúpeľnu, WC, chladničku, televíziu a rádio. Pacientom a návštevníkom je k dispozícii záhradný bazén, nočný klub, kaviareň, salón a štýlovo zariadené jedálne. Liečebný dom je spojený s balneotherapiou Irma chodbou. Parkovanie je možné pred hotelom alebo na stráženom parkovisku vzdialenom asi 500 m.
BALNEA ESPLANADE, BALNEA PALACE
- tento moderný komplex poskytuje celkovo skoro 750 postelí v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách a prípadne v apartmánoch. Každá izba má balkón, kúpeľňu a WC, televíziu so satelitným programom, telefón a rádio. Strava je servírovaná v šiestich veľmi dobre vybavených jedálňach. Od mája do októbra môžu pacienti používať termálny bazén. Krytý bazén je otvorený celoročne. Voľný čas je možné stráviť v kaviarni v oboch liečebných domoch. Nočný klub je umiestnený v liečebnom dome Balnea Esplanade. Oba liečebné domy sú spojené chodbou s balneoterapiou, kde môže pacient absolvovať kompletnú liečbu.
BALNEA GRAND, BALNEA SPLENDID
- poskytuje spolu skoro 500 postelí v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Každá izba má balkón, kúpeľňu a WC, TV so satelitným príjmom, rádiom a telefónom. Pacienti majú k dispozícii 5 komfortne zariadených jedální s prvotriednou obsluhou. Od mája do októbra je v prevádzke vonkajší bazén, krytý je možné použiť celoročne. Voľný čas pacienti môžu tráviť v kaviarni v oboch liečebných domoch. Balnea Grand má k dispozícii okrem toho aj nočný klub s tanečnou hudbou a slovenskú vináreň s ľudovou hudbou.
JALTA
- tento liečebný dom leží na pešej zóne v centre mesta. Väčšina izieb má kúpeľňu a WC, telefón, rádio a balkón. Strava je servírovaná v dvoch jedálňach. V lete je možné využiť terasu a strešnú záhradu. V najvyššom poschodí sa nachádza kaviareň. Bezplatné parkovanie je hneď pri dome. K liečebnému domu Jalta sú pričlenené ďalšie domy : Smaragd, Hron, Šumava, Riviera, Lívia, Erna a Pavla. Liečebne Smaragd, Riviera a Šumava majú izby s kúpeľňou a WC, televíziou a rádiom. Stravovanie je možné pre tieto domy v Kursalóne vzdialenom asi 300 m. Na liečebné procedúry sa chodí do balneoterapie Irma, vzdialenej cca 400 m.
PRO PATRIA
- je liečebné zariadenie pre ťažko pohyblivých pacientov. Rekonštruovaná časť izieb má vlastnú kúpeľňu a WC, časť je ešte bez kúpelne a WC. Bezbariérové izby sú ideálne pre pacientov na vozíčkoch, pacientov s neurologickými ochoreniami a ochoreniami pohybového aparátu. K liečebni patrí aj detská časť ako aj detský liečebný dom Zelený strom pre deti s neurologickými ochoreniami. Pacienti Pro Patrie absolvujú liečbu priamo v liečebni, niektoré procedúry v kúpeľoch Napoleon vzdialenom asi 50 m.
SPOLOČENSKÉ CENTRUM
Spoločenské centrum patrí do komplexu Balnea a je spojené s liečebnými domami Balnea Grand, Splendid, Palace a Esplanade krytou chodbou. Komplex je spojený aj s balneoterapiou. Spoločenské centrum obsahuje sálu s kapacitou 450 miest. Tu sa uskutočňujú koncerty a filmové predstavenia. V objekte sa nachádza pošta, dámsky a pánsky kaderník, lekárska kozmetika, kaviareň.
Hotel MAGNÓLIA *** Piešťany
Poloha - leží v centre mesta na nábreží rieky Váh pri jazere Sľňava
Ubytovanie - 120- jedno a dvojlôžkových izieb vrátane apartmánov
Vybavenie izieb - kúpeľňa s WC, TV, rádio, telefón, balkón
Gastronomické strediská - reštaurácia, Snack bar, letná terasa, Casino, salóniky pre rokovanie v uzavretej spoločnosti
Ostatné služby - pranie prádla, zmenárenské služby, parkovisko a pod.
Hotel - SĹŇAVA ** Piešťany
Leží - na okraji mesta neďaleko jazera Sĺňava
Ubytovanie - 240 dvojlôžkových izieb s prístelkou, 6 apartmánov
Vybavenie izieb - sprcha, WC, rádio, telefón, TV, SAT, balkón
Gastronomické strediská - reštaurácia, kaviareň, nočný klub, fitbar, letná terasa s roštom, spoločenské priestory s kapacitou 500 miest
Konferenčné priestory v počte sedem s kapacitou 20 - 350 miest
Športovo - relaxačné služby - 25 m kryty bazén, fitnes centrum, sauna a masáže, minigolf a biliard, stolný tenis, tenis, požičovňa bicyklov
Ostatné služby - zmenáreň, predaj suvenírov, pranie, sekretárske služby, kozmetika, solárium, manikúra, pedikúra, prenájom trezorov, detské ihrisko, parkovisko
Privátne ubytovanie - Piešťany
Privátne ubytovanie poskytujeme v rodinných domoch v Piešťanoch. To znamená, že je prenajatá časť rodinného domu - obvykle poschodie (prízemie), resp. jeho časť.

Izby sú zariadené hotelovým štandardom. Ďalej k privátu prislúcha WC, kúpeľňa alebo sprcha, kompletne zariadená kuchynka, ktorá obsahuje potrebný kuchynský riad, varič, umývací drez, chladničku.

V niektorých privátoch je na izbe televízor, parkovanie vo dvore a možnosť posedení v záhrade.

V cene je aj posteľná bielizeň, uteráky, utierky, spotreba elektrickej energie a vody.

  CENTRUM Travel Agency, Piešťany, Tel. + Fax: ++421 33 76 25 431, Tel.: ++421 33 77 43 389, e-mail: ckcentrum@ckcentrum.sk